yörük ana merhemi kremi uzun yıllardır kullanılan formülü içeriği eskilerden gelen kullananların yorumlarına göre çok fazla talep edilen bir krem

yörük ana kremi içeriği bitkisel olan 1 kutuda 10 adet 75 ml krem olan bir ürün.

n11 gittigidiyor trendyol hepsiburada gibi pazar yerlerinde satışı mevcut fiyatları farklı fakat kapıda ödeme satan sitelerde daha pahalı görünüyor.

internette çok fazla reklamı dönüyor fakat şikayetvar'da gösterilen ürünün birebir aynısının gelmediği yörük ana merhemi şikayetlerinde yazılmış.
selesta diye bir markanın yörük ana kremi ürünü var içeriğinde adaçayı, susam, rezene, ısırgan, zeytinyağı, kantaron, karabaş, lavanta, karanfil, badem, ceviz, kekik bulunuyor. fiyatları daha uygun.
bazı sitelerde yörük ana merhemi sipariş ettim görseldekiyle farklı geldi şeklinde şikayetvar sitesinde yörük ana merhemi şikayet konusu açılmış ayrıca ML'leride değişik gelmiş. Bir çok ürün olduğu için alternatif olarak başka bir ürün göndermişler sanırım. aldığınız siteye dikkat edin güvenilir yerden ve orjinal yörük ana merhemi almaya çalışın. ekşi sözlükte yörüklerle alakalı konuşulmuş ama merhemi hakkında bişey yazılmamış.

yörük ana merheminin kullanımı diğer kremler gibi uygulamak istediğiniz bölgeye sürüp masaj yapıyorsunuz. kremi yedirdikten sonra bekliyorsunuz. günde bir ya da iki kez kullanabilirsiniz.

yörük ana merhemi içeriğinde 11 tane bitki var deniliyor. bunun yanında zeytinyağı mevcut. süslü sözlük sitesinde de konuşulmuş. kadınlar kulübünde ise herhangi bir şey konuşulmamış. ben çok araştırdığım için size bu bilgileri aktarmak istedim.

yörük ana merhemini nereden bulurum diye arıyorsanız internetten veya aktarlardan bulabilirsiniz.