woocommerce mesafeli satış sözleşmesi eklentisi - Bu ne kalabalık?
woocommerce e ticaret sistemi için mesafeli satış sözleşmesini en uygun fiyatla bulduğum yeri paylaşayım size. ayrıca mesafeli satış sözleşmesini pdf olarak saklıyor ön bilgilendirme formunu da pdf olarak saklıyor ve istediğiniz zaman indirebiliyorsunuz. admin panelinde ise tüm kayıtlı sözleşmeleri görebilir indirebilirsiniz. sözleşmeleri eklerken standart wordpress editörü kullanılıyor bu sayede fotoğraf görsel logo vs. ekleyebiliyorsunuz. hoşuma gitti güzel bir plugin olmuş.

Buraya yazmamın sebebi ise fiyatı ve uygunluğu diğer satıcılarda 250 TL olan eklentiye 100 TL ye sahip oldum gayet kullanışlı ve hiçbir eksiği yok. tag yazılım ekibine teşekkür ederim. nereden ulaşabilirim derseniz altta link bırakıyorum.

woocommerce mesafeli satış sözleşmesi eklentisine git
bende woocommerce mesafeli satış sözleşmesi ücretsiz olarak arıyordum. ücretsiz bir versiyon buldum fakat kullanıcıya sadece mail atıyor sistemde saklamıyor. e ticaret kurallarına göre sistemde belli bir süre saklanması gerekiyor diye biliyorum. woocommerce mesafeli satış sözleşmesi eklentisi ücretsiz olanı kullanmaktan vazgeçip sizin attığınız linkteki eklentiyi satın aldım fiyatı çok uygun. woocommerce mesafeli satış sözleşmesi plugin olarak beklediğim herşeyi karşıladı. bende buraya yazmak istedim ki başkalarına faydamız dokunsun :)
woocommerce mesafeli satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme sözleşmelerini checkout sayfasına ekleyip müşteri siparişi onayladıktan sonra kaydetmeye yarayan eklentilerin arasında en iyisi diyebilirim. görselleri de aşağıda paylaştım.

görsel


görsel


görsel


görsel


ücretsiz olarak arıyorsanız sistemde saklayan böyle bir eklenti yok arkadaşlar diğer eklentiler daha pahalı olduğu için bu eklentiyi öneririm. Eklentiyi aktifleştirdiğiniz zaman örnek bir mesafeli satış sözleşmesi ekliyor fakat bunu düzenlemeniz gerekli düzenleme editörü de wordpress editörü olduğu için istediğiniz gibi görsel vb. şeyler ekleyebilirsiniz sözleşmenize.

Ayrıca ayarlar kısmında TC kimlik no zorunlu olsun mu olmasın mı diye bir kısım var burdan da woocommece mesafeli satış sözleşmesi eklentisinde ödeme sayfasında tc kimlik no kısmını zorunlu olmaması şeklinde ayarlayabilirsiniz.
bu eklentiyi r10 ve bionluk sitelerinde de gördüm. tag yazılım mesafeli satış sözleşmesi eklentisi başarılı bulunmuş fiyatı da diğer eklentilerden uygun. woocommerce sistemler için mesafeli satış sözleşmesi eklemenin en iyi yolu plugin kullanmak kendi içerisinde gelen sistem yetersiz kalıyor. inceleyebilirsiniz bende tavsiye ederim.
woocommerce mesafeli satış sözleşmesi ücretsiz eklenti arayışındayım tavsiyeniz üzerine tag yazılım dan almaya karar verdim. sayfasında çok detaylı bir şekilde yazmışlar. woocommerce ödeme sayfasına otomatik tc kimlik numarası vergi dairesi ve vergi numarası alanlarını da ekliyor ve tc kimlik numarasının doğruluğunu sorguluyor o yönden çok beğendim.

Ayrıca sözleşmeleri wordpress klasik editörü ile düzenlemekte güzel. TC kimlik no alanının zorunlu olmaması şeklinde ayarda gayet hoş olmuş. kullandıktan sonra görüşlerimi daha iyi paylaşırım. PDF haline getirip saklaması ve istenildiği zaman ulaşılması aradığım şeydi. hem özel bir kayıt sayfası hem de woocommerce siparişler menüsünde ki linklerle sözleşmelere ulaşabiliyoruz.