kadınlar için özel geliştirilmiş ürün. görünce çok şaşırdım. türkiye'ye ithal edilmiş kullanan çok fazla görevi ise mahrem bölgeyi sıkılaştırmak daraltmak. alibaba com da 10 dolara satılıyor içeriği bitkisel içeriğinde Madura dağından talk pudrası, İnci katman tozu, BaiFan tozu, borneol ve bitkiler bulunduğunu yazmışlar.
gittigidiyor'da görmüştüm bunu bazı sitelerde de kapıda ödeme satılıyor original stick yazmışlar kullananlarda memnun sanırım
tongkat ajimat madura şikayet konuları açılmış n11 ve trendyolda satılıyor mu acaba göremedim
tongkat madura nasıl kullanılır diye araştıranlara kullanımını anlatayım . stick in bir kısmını ilgili bölgede 30 saniye bekletip çekin. sonra yıkayın. seri bir şekilde kullanabilirsiniz.
tongkat madura eczanelerde var mı? eczanelerde satılan bir ürün değil anlaşılan. ithal ve çok fazla bir yerde yok fiyatıda makul değil
kızlar soruyorda çok konuşulmuş. yurtdışı sitelerinde ise bir makalede anlatmışlar ilgili bölgenin fiziksel açıdan daralmasını değil kayganlığını giderici kurutucu bir bitkisel sabun olduğundan bahsediyorlar endonezyalı kadınlar kullanıyormuş adının madura olmasının sebebi ise endonezya adası olan madura'da yetişen bir bitkinin çubuk şeklinde sabun haline getirilerek yapılan bir ürün olmasından kaynaklıymış. tongkat maduranın zararları hakkında ise kesin net bir bilgi olmadığı için bir çok kadının ilgisini çeken bu ürünü kullanmanız önerilmiyor.