showage kullanıcı yorumları kullananlar - Bu ne kalabalık?
arkadaşlar showage ekşi sözlük şeklinde aradım ama herhangi bir sonuç bulamadım aynı zamanda kadınlar kulübüne de baktım. muhtemelen en fazla yorum trendyol da mevcut. ayrıca resmi satış sitesi diye satış yapan sitelerde ki yorumlar güvenilmez fotografın üzerine yorum yazmış adamlar :) nereden sipariş verdiğinize dikkat etmenizi öneririm. güvenilir pazar yerlerinden sipariş verin arkadaşlar.

showage bir duş jeli. show age duş jeli içindekiler nelerdir içeriği nedir diye merak ediyorsanız onuda yazayım pro-xylane, hyaluronik asit, c vitamini ve d vitamini bulunuyor.

ayrıca showage nasıl kullanılır kullanımı nedir derseniz şu şekilde tarif edilmiş. temiz cildinize bir miktar sürerek köpürtüyorsunuz. 3 -5 dakika ovalayıp yıkanıp beklettikten sonra duruluyorsunuz arkadaşlar ayrıca haftada 3 kez yapın diye bir ibarede bırakmışlar.

showage fiyatlarını iyi araştırmanızı tavsiye ederim ürün ilk çıktıktan bir süre sonra fiyatları düşebiliyor. eğer pahalı bulursanız biraz bekleyebilirsiniz. trendyol n11 hepsiburada gibi siteleri araştırıp akakçe den de karşılaştırma yapabilirsiniz.