ruşur taşı ülkemizde kullananların yorumlarıda başarılı ekşi sözlükte kadınlar kulübünde çok konuşulmuş ruşur taşı ne işe yaradığını google'dan fiyatlarını n11 gittigidiyor trendyol hepsiburada gibi sitelerden araştırırsanız daha uyguna bulabilirsiniz. arap ülkelerinde kozmetikte kullanılan cilt beyazlatan peeling etkisi olan bir taş. iran'da sefitab mağarasından çıktığı söyleniyor. tebeşir gibi bir özelliği var. iranlı kadınların bakımları için tercih ettiği taş.
ruşur taşını aktarlarda bulabilirsiniz fiyatları aktarların alış fiyatına göre değişiyor indirim yaptırabilirsiniz. iranlı kadınların hamamlarda sık bulunan ve kullanılan bir taşmış. yapısı yoğun bir tebeşir gibi. ruşur taşı nasıl kullanılır diye sorarsanız öncelikle cildinizin kesinlikle nemli biraz ıslak olması gerekiyor. hafifçe bir kısım ruşur taşını tebeşir gibi parçalayıp sürüp ovalayarak masaj yaparak kullanabilirsiniz.

cildinizi yıpratmadığı için haftada 2-3 kullanabilirsiniz. başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum. ruşur taşı yoğun bir nemlendirici olan peeling gibi hissettiriyor.