multi hair vitamin kullananlar kullanıcı yorumları içeriği nasıl kullanılır?
multi hair vitamin adı gibi saç için gerekli multivitaminler içeren ve keratin destekli bir üründür. multi vitamin kullananların yorumlarını araştırdım saçı uzatırmı ayda kaç cm uzatır gibi yorumlar mevcut ve daha yeni olan bir üründe mevcut eskiden aynı isimde çıkan bir üründe gördüm. Sitesinde multi hair vitamin nasıl kullanılır kısmında kullanımı anlatılmış. temiz saça uygulayıp haftada 3 defa düzenli kullanın yazılmış.

multi hair vitamin içeriğinde keratin, argan yağı, biotin ve vitamin e, b5, pektin, vitamin b6, a, kolin, inositol, folik asit, vitamin d, vitamin b2 bulunmakta olduğunu yazmışlar. ayrıca içeriğinde ki pektin ile ilgilide bir açıklama yer almakta şöyle ki multi hair vitamin içindekilerin pektinden elde edildiğini söylemişler. Pektin bitki hücre duvarından elde edilen bir heterosakkarittir. Asidik koşullarda pektin, jel formunu alır ve gıdalarda kıvam arttırıcı olarak kullanılırmış.

ayrıca multi hair vitamin 2 ayrı kutusu mevcut biri yıkama öncesi diğeri ise yıkama sonrası kullanım önerilmiş.

aşağıdan mavi ve pembe kapsülün görselinide paylaştım bakabilirsiniz. birde kullanımını yazayım.

Saçınızı yıkamadan önce mavi renkli kapsülü uygulayın. saçlara sürüp taradıktan sonra bekletin. Yıkama sonrasında ise pembe kapsülü sürüp iyice saç diplerine masaj yapın. ve beklettikten sonra durulayın. 2 kapsülün içeriğide farklı ve saçlarınıza farklı bakımlar yapıyor.

görsel