mavi kelebek çayı bir çok markada bulabilirsiniz. mavi kelebek çayı fiyatlarını pazaryerlerinden araştırmanızı öneririm yani pazaryeri derken n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol gibi pazaryerlerinden mavi kelebek çayı fiyatlarını karşılaştırırsanız en uygun fiyata alabilirsiniz. ayrıca nurs mavi kelebek çayı diye nurs lokman hekimin ürettiği bir çay gördüm görselini ekliyorum.

Mavi kelebek çayı nerede satılır diye düşünüyor ve araştırıyorsanız internetten ve aktarlardan bulabilirsiniz. Bazı aktarlarda bir çok markanın mavi kelebek çayı bitkisi vardır. Mavi kelebek çayını eczanelerde bulabilir misiniz bende bilmiyorum :)

görsel
mavi kelebek çayı nasıl yapılır bu sorunun cevabı Clitoria ternatea (blue butterfly pea) bitkisinin o güzelim ve hoş aromalı mavi yapraklarının kurutulmuş çiçekleriyle yapılır. mavi kelebek çayı nerede satılır nereden alacağım da yapacağım diyorsanız aktarlarda bulabilirsiniz. görsel olarak çok hoş olan bir rengi var çayın mavi kelebek sarmaşığı olarak ta geçiyor. mavi kelebek çayından ekşi sözlükte de tayland tarafında yetiştiği ve yabani orkide çiçeğinin kurutulmuş hali olduğunu yazmışlar. mavi çay ve mavi kelebek çayı kadınlar kulübünde konuşulmamış sanırım herhangi bir konu göremedim.

Ayrıca mavi kelebek çayı ile ilgili herhangi bir şikayetvar sitesinde şikayette bulamadım. fakat siz yinede alacağınız satıcıların güvenilir olmasını dikkatle seçin. mavi kelebek çayı tüketen kullanan ve kullanıcı yorumlarına burada yer verirsek herkes aydınlanır.