kekreyemiş tozu kullananlar kullanıcı yorumları - Bu ne kalabalık?
kekreyemiş yaban mersini ailesinden bir meyvedir. kekreyemiş tozu bu meyvenin toz halidir. sağlık için bir çok faydası bulunmaktadır. toz hali eczanelerde ve aktarlarda satılıyor. fiyatları ne kadar sorusunun cevabını yazamıyorum eczane ve aktar fiyatları çok değişken. kekreyemiş tozu eczane fiyatları biraz daha pahalı olabiliyor. internette ki kekreyemiş tozu indirim kampanyalarını takip ederek en ucuz fiyatları yakalayabilirsiniz. tavsiyem kekreyemiş tozunu n11, gittigidiyor, hepsiburada gibi pazar yerlerinde araştırmanız.Kekreyemiş tozu resmi satış sitesi diye bir çok site var çoğunda telefon numarası dahi yazmamışlar satın aldığınız yere dikkat ederseniz mağdur olmazsınız.
kadınlar kulübünde çok konuşulmuş kilo verme durumundan dolayı şikayetlerde çok etkisini görmedim iştahım arttı diyenlerde çok :) kekreyemiş tozu ekşi sözlükte de konuşulmuş kullananlar tok olduğunu söylemiş. ayrıca viyana'da bulunan bir schnitzelci figlmüller servis ettiği etlerin yanında kekreyemiş ten yapılmış bir sos getiriyormuş. isveçlilerde kekreyemiş reçeli yapıyormuş. :) ayrıca ekşi sözlükte bir kullanıcı her sene farklı bir ürünle insanların karşısına çıkıp aynı sebeple ürünleri satmaya çalışıyorlar yazmış.
Kekreyemiş tozu bitkiseldir yazıyor her yerde evet öyledir ama herhangi bir rahatsızlığınız varsa bu tarz bitkisel ürünleri kullanmayın. Bitkisel olması size zarar vermeyeceği anlamına gelmez.
dr. phytofarma, çınar, yaser gibi bir çok üreticisi olan kekreyemiş meyvesinin toz hali
kekreyemiş tozu diye arattım kekreyemiş tozu hamilelikte kullanılır mı? diye sormuşlar bu tarz ürünleri ne hamilelikte gebelikte ne de emzirme döneminde kullanmayın.
ben arkadaşımda gördüm ikram etti kekreyemiş tozunu sıcak suyla çay gibi yaptık içtik. sıcak suyla mı soğuk suyla mı içilir bilmiyorduk. fakat benim düşüncem herhangi bir yiyeceğinizin içine atıp tüketebilirsiniz. bir diğer konu aç olarak tüketirseniz tüm besinlerde olduğu gibi metabolizmaya daha hızlı karışacaktır.

dr phytofarma kekreyemiş tozunun görselini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

görsel


dr phytofarma kekreyemiş tozu içeriğinde yanlızca kekreyemiş tozu bulunmuyor. içeriği tam olarak şöyle Yaban Mersini (Kekreyemiş) , Tarçın, Yeşil Çay, Akdiken, Kiraz Meyve Sapı, L-Askorbik Asit (C Vitamini), Amber Çiçeği, D-Pantotenat, Kalsiyum (B5 Vitamin), Sandalos Sakızı, Kitre, Sodyum Sakkarin bulunuyor. içeriğinde bazı bitkilerde bulunan kekreyemiş tozunu nasıl kullanılır kullanımı nedir sorusunuda ürün kutusunun üzerinde yazmışlar. Kekreymiş tozu kullanımı ile alakalı şöyle yazıyor kutuda günde 2 şase kullanılması tavsiye edilir. Akşam yatmadan önce ve sabah kahvaltıda çay, kahve gibi içeceklerin yanında tüketilebilir. Birde yanında kekreyemiş soft gel takviye edici gıda kapsül veriyorlar fakat onun nasıl kullanıldığına dair bir bilgi bulamadım.