kekre form tea kekreymiş çayıdır. buna ingilizcede lingonberry deniliyor. kekre form çayı fiyatları diğer çay fiyatlarına yakın ama tavsiyem n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol gibi pazar yerlerinden fiyat araştırması yaparak satın almanızdır. 1 kutu kekre form çayı içerisinde 20 adet süzen poşet çay bulunmaktadır. kekre form tea süzen poşetini kaynar suda 10 dk demleyerek tüketebilirsiniz. kekreyemiş tozundan sonra kekre form tea da alternatif bir ürün olarak çıkmış. kekre form tea yeni bir ürün olduğu için kadınlar kulübü ve ekşi sözlükte herhangi bir paylaşım bulamadığım gibi şikayetvar sitesinde ki şikayetleride inceledim henüz bir şikayet konusuna denk gelmedim.

kekre form tea nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız kullanımı günde 2 bardak tüketebilirsiniz. yani 2 adet süzen poşet içtiğiniz zaman 1 kutu sizin için 10 günlük kullanımınıza denk gelir. 1 ay kullanayım derseniz 3 kutu alma durumundasınız. diğer kekreyemiş çaylarıyla kıyaslayarak size en ucuz fiyatı sağlayacak çayı kullanabilirsiniz. içeriği bitkiseldir kimyasal madde barındırmaz. kekre form tea resmi satış sitesi diye bir çok site vardır önemli olan güvenilir bir site ve güvenilir bir satıcıdan almaktır.

kekreyemiş çayı furyasına eklenen bir kekreyemiş çayı ürünüdür.

kekre form tea görselinide paylaşıyorum sizlere

görsel
kekre form tea kutusu üzerinde yazan kekre form tea içindekiler bilgisini paylaşıyorum tam olarak kekreyemiş, funda yaprağı, biberiye, hibiscus, akdiken, sinameki bulunuyor.her bir süzen poşet 2g kutu içinde 20 adet süzen poşet var ve günde 2 süzen poşet tüketebilirsiniz.