Dünyada black snake oil olarak bilinir. kara yılan yağı kullananların yorumlarına black snake oil yorumları yazarak tüm dünyada kara yılan yağı ne işe yarar diye araştırabilirsiniz. türkiye'de yılan yağı bir çok kozmetik ürünü içerisinde kullanılmaktadır. yılan yağı nasıl kullanılır diye sorarsanız yılan yağı kullanımını eğer ki saçınız için kullanacaksanız örneğin 15 damla yılan yağı ile 15 damla zeytin yağı karıştırıp kullanabilirsiniz.
Black marble diye bir içerisin de kara yılan yağı olduğu söylenen sakal serumu kullanmıştım. bir çok yerde satışı yapıldığı gibi farklı farklıda fiyatları mevcut. güvenilir yerlerden black marble kutusu üzerinde bandrol hologram olup olmadığını sorup almalısınız. black marble sakal serumu kullandım fakat düzenli kullanmadım üründen edindiğim tecrübeyle yorum yapamıyorum.
yılanında yağını çıkarmışlar. uzun yıllardır yılan yağı konuşulur durur farklı sektörlerde de vernik vs. kullanıldığını duymuştum. black snake oil seti diye çok fazla reklam görüyorum. black snake oil seti eczanelerde de var mı acaba merak ettiğim soru. aktarlarda yılan yağı olduğunu biliyoruz. black snake oil seti kullananlar kullanıcı yorumları da net değil gerçekten yılan yağı mı ya da yılan yağının kullanımı gerekli mi çözemediğim yağ türü.
black snake oil ekşi sözlükte yazılmış hakkında konuşulmuş ama ürünler hakkında değil yani bir çok ürün var ama hangisi gerçekten yılan yağı içeriyor bilemiyoruz. Türkiye'de satılan yılan yağlarını araştırıp hakkında yazı yazan bir makale bulamadım. Yasaklandığına dair bir ara haberler yapılmış ama yılan yağı hakkında son durumdan haberim yok.
bu black snake oil ürününü araştırdım kutusuna da ulaştım. yani her yerde reklamı var black snake oil diye birde set halinde satıyorlar yılan yağının kapsülü jeli damlası yağı herşeyini yapmışlar :)

black snake oil içindekiler kısmında şöyle yazmışlar kutuda panax ginseng ekstrakt, epimedium ekstrakt, tribulus ekstrakt, çakşır otu kökü ekstrakt, keten tohumu yağı ekstrakt bu tarz ürünlerde zaten hep aynı karışımları yapıyolar. black snake oil jel nasıl kullanılır diye sorarsanız ürün üzerinden haricen kullanılır. İstenilen bölgeye masaj yaparak uygulanır yazmışlar. Muhtemelen black snake oil damla nasıl kullanılır ve black snake oil hapı nasıl kullanılır kullanımını merak ediyorsunuz ama net bişey yazmıyor.

Black snake oil şikayetlerinide araştırdım şikayet var sitesinde bir adet şikayet var işe yaramadığını söylemiş.

Black snake oil resmi sitesi diye satış yapan bir çok site var bunlarıda dikkatli inceleyin telefon numaralarına ulaşılamayan siteler çok fazla. mağdur olmamak için alıp deneyecekseniz güvenilir bir satıcıdan alın.

birde görselini paylaşayım sizlerle.

görsel
black snake oil eczanelerde satılıyor mu eczanelerde var mı diye soranlar olmuş olacağını zannetmiyorum. Bizim yakınlarımızda ki eczanelere sormuştum yoktu. Fakat aktarlarda bulabiliyorsunuz. Şimdi size black snake oil ürünü hakkında merak ettiğiniz bir çok detayı aktaracağım.

öncelikle black snake oil adından da anlaşıldığı gibi kara yılan yağı içeriyor peki diğer bileşenleri içeriği nedir.

Panax ginseng ekstrakt, epimedium ekstrakt, tribulus ekstrakt, çakşır otu kökü ekstrakt, keten tohumu yağı

bunlar bulunur.

black snake oil kapsül tablet nasıl kullanılır diye merak edenler araştıranlar olmuş ihtiyaç halinde aktiviteden önce kullanmanız gerekir. aynı şekilde black snake oil damla da ihtiyaç halinde kullanılır. black snake oil krem ve black snake oil jel harican kullanılır ve masaj yapılarak kullanılır. Ürünle alakalı bir görselde paylaşayım. black snake oil hap diye aratanlar olmuş yani tabletle hapı aynı anlama geliyor zaten black snake oil hap nasıl kullanılır aynı tablette anlattığım şekilde ihtiyaç halinde kullanılır.

Ayrıca black snake oil fiyatlarını araştırırsanız pazaryerlerinde daha uygun olduğunu görebilirsiniz. n11, hepsiburada, gittigidiyor, trendyol gibi mağazalardan alırsanız uygun fiyatlara fırsat yakalayabilirsiniz.

görsel