ispanyol yosunu serumu kullanıcı yorumları kullananlar - Bu ne kalabalık?
ispanyol yosunu serumu kullananların yorumunu araştırırken bunları yazıyorum :) ispanyol yosunu serumu feridun kunak tarafından destekleniyormuş yazıyorlar. ispanyol yosunu içeriğinde collagen, keratin, b-complex (b1, b2, b3 ve b7 vitaminleri), kalsiyum, demir, fosfor, omega 3 ve 6 bulunduğu yazıyor. ispanyol yosunu serumu kullanımıyla alakalı ise akşam yatmadan 5-6 damla saçınıza masaj yaparak uygulayın diye belirtmişler.

Şimdi bu ispanyol yosunu serumu nedir ne değildir ispanyol yosunu işe yarar mı? diye araştırırken sadece ağaçlara sarılı bir şekilde resmini gördüm.

ispanyol yosunu serumu nerede satılır? diye araştırırsanız şu an feridun kunak ispanyol yosunu serumu adında ki ürünün bir çok sitede ve n11, hepsiburada, gittigidiyor, trendyol gibi pazar yerlerinde satıldığını görebilirsiniz. ispanyol yosunu fiyatı konusunda araştırma yapmalısınız çoğu yer de indirimli alabilirsiniz. kapıda ödeme satan sitelerde daha pahalı oluyor. Güvenilir satıcılardan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
arkadaşlar daha önce Spirulina diye bilinen deniz yosunu içeren bir saç kremi kullanmıştım bakım için öneriliyordu. İspanyol yosununu ilk defa duydum birde serumu çıkmış yani ne kadar besler önler güçlendirir bilmiyorum ama bildiğim tek şey genetik bir dökülmenin önüne lokal olarak serum kullanarak geçmek oldukça zor.

Bu ispanyol yosunu serumu aşağıdaki ürün sanırım. Ürün 50 ML yani bir ay bile yetmeyebilir. Yeni bir ürün olduğu için ispanyol yosunu serumunun ekşi sözlükte ve kadınlar kulübünde pek bahsi geçmemiş.

görsel
ispanyol yosunu aslında yosun değildir hatta ispanya'da değilde meksika, bermuda, bahamalar, ABD' ye özgü bir bitkiymiş. ispanyol yosununundan yapıldığı söylenen kozmetik ürün ispanyol yosunu serumu hakkında şikayetvar sitesinde henüz bir şikayet bulunmuyor. Zaten saçınızla alakalı ürünleri en az 6 ay kullanmanız gerekir. bir çok site reklam vermiş ispanyol yosunu serumu ürünü hakkında benim size tavsiyem satın alırken güvenilir bir siteden almanız.

ispanyol yosunu serumu nasıl kullanılır? diye sorarsanız çok basit benim kullanmadığım serum kalmadı ordan biliyorum :) saçınıza 5-6 damla yani genelde 1-2ml kadar damlatıp masajla saç diplerine köklerine yedirmeniz gerekiyor. Tercihen akşam yatmadan uygularsanız saçınızda sabaha kadar kalır.Akşam ve gece yatmadan uygulamanızın en iyi yanı ise gününüzü saçınızda serumla geçirmek zorunda kalmazsınız.
ispanyol yosunu saç serumu fiyatları da oldukça değişken arkadaşlar her satıcı ayrı bir fiyatlandırma yapmış kampanyaları takip edin. ispanyol yosunu serumunu ankara'da bir eczaneye sordum malesef yok dedi zaten eczane fiyatlarıda daha pahalı oluyor.

ispanyol yosunu yorumları ve bitki hakkında daha çok bilgiye ulaşmak isterseniz bilimsel adı olan Tillandsia usneoides yazarak arayabilirsiniz.Sakal gibi bir görüntüsü var :) ispanyol yosunu görselini aşağıya ekledim.

görsel
ispanyol yosunu feridun kunak serumunu kullananlar bir umutla kullanıyor fakat genetik dökülmelerin sebebi dht hormonudur. Yani ispanyol yosunu saç serumu saç dökülmesini engeller mi? sorusunun cevabı ispanyol yosunu serumu dht bloke eder mi? sorusunun cevabıdır. dht engellediği yazılmış çizilmiş her yerde fakat şöyle bir durum var bilimsel bir çalışma yok bağımsız bir laboratuvar sonucu yok. o yüzden almadım fakat kullanıcı yorumlarını da merak ediyorum. ispanyol yosunu saç serumunun en güzel yanı sloganı saçınızı baştan çıkarır yazmışlar bir sitede :D ona çok güldüm. İlginç komik ve anlamlı bir slogan olmuş.
ispanyol yosunu ağaçlardan sarkarak yaşam sağlayan bir bitki. ispanyol yosunu nerede bulunur nerede satılır diye arıyorsanız fidancılara bakabilirsiniz. sarkık formda ve bildiğim kadarıyla bakımı kolay bir yosun türü.