l-karnitin içeren takviye edici gıda hetunis kullanan var mı? kullanıcı yorumlarını bulamadım eczaneye sordum böyle bir şey duymamış reklamlarda çıkıyor merak ettim trendyol hepsiburada'da da satılmıyor.

50 ML'lik kutuda satılıyor. hetunis fiyatı da ucuz değil. yeni olduğu için şikayet konularında da bişey bulamadım. damla şeklinde bir ürün.

edit: hetunis trendyol'da satılmaya başlanmış. farklı satıcıların rekabet içeren fiyatları var. inceleyip ucuza alabilirsiniz. orjinallik konusunda güveniniz yoksa hetunis eczane fiyatlarını araştırabilirsiniz.ben sorduğum da çoğu ürüne zam geldi ve bu internet fiyatlarını da etkiliyor haliyle hetunis 2021 yılı fiyatlarının da artaracağını söylediler. ayrıca hetunis resmi satış sitesi hetunis resmi sitesi diye aratıp incelemeyin bir çok site resmi site yazmış. siz güvenilir satıcıları araştırın veya eczanenize danışın.
hetunis ekşi sözlükte bir başlık açılmış ne işe yarar diye sormuş sağlıkla alakalı bir ürün sanırım hetunis eczane fiyatları nedir diye soranlarda olmuş ama bu tarz takviye edici gıdaları doktorunuza danışmadan kullanmayın.
hetunis içindekiler kısmını inceledim içeriğinde

L-Karnitin
Tibet lofantı
Andız otu özünün molekülleri.
Çörek otu özü
Aslan kulağı özü
Amarant tohumu

bulunuyormuş.

Kullanım tavsiyesi olarak hetunisin nasıl kullanılacağı yarım çay kaşığı hetunisi bir çay kaşığı bal ile karıştırdıktan sonra su içerisinde eriterek kullanımı anlatılmış.
hetunis satın almak istiyorsanız iyice araştırın doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayın. orjinallik konusunda hologram ve bandrolü kontrol edin ve n11, gittigidiyor gibi pazar yerlerinden alırsanız hetunis fiyatlarını daha uyguna bulma şansını yükselir ve sahte ürünle karşılaşma olasılığınız düşer.
elini sallasan hetunis resmi siteye giriyor. bu noktada hetunis resmi sitesi diye satış yapan sitelerin güvenilirlik açısından incelenmesi gerekilmektedir. her yerden alışveriş yapmayınız.
hetunis kullanıcı yorumlarında kargo böyle iyiydi satıcı şöyle süperdi tarzı yorumların hiç kimseye bir katkısı olmadığını söylemek istiyorum. internette hetunis ne işe yarar ne için kullanılır diye araştırma yapıyoruz . hetunis faydaları dışında tüm gereksiz bilgilere ulaşıyoruz. o yüzden bu tarz ürünleri kullanmaktan vazgeçtim. takviye edici gıdaları çok detaylı araştırmak gerekiyor. Ayrıca eczanenin de hetunis fiyatından haberi yok. hetunis içindekileri de yanlızca sizin sitenizden okudum. kullanan varsa açıklasın.

görselini aşağıda paylaşıyorum.

görsel