galebe krem kullananlar kullanıcı yorumları - Bu ne kalabalık?
galebe krem kullananlar ve kullanıcı yorumlarını araştırıyorum arkadaşlar reklamlarda gördüm ürünü güzele benziyor.

görsel


uraw markasına ait sanırım. galebe krem tam olarak içeriğini içindekileri sizlerle aşağıda paylaşıyorum.

aqua, butylene glycol, glycerin, sulfur, propylene glycol, cetearyl alcohol, sorbitan isostearate, peg 20 stearate, glyceryl stearate, dicaprylyl carbonate, sodium hyaluronate, tocopherol, caprylyl/capryl glucoside, xanthan gum, ammonium acryloyldimethyltaurate/ vp copolymer, dimethicone, hamamelis virginiana leaf extract, rosmarinus officinalis leaf extract, thymus vulgaris flower/leaf extract, salvia officinalis extract, humulus lupulus extract, denatonium benzoate, disodium edta, ethylhexylglycerin

kutunun üzerinde de kantaron özü, adaçayı yağı, %5 panthenol, %1 centella aslatica içerdiği yazıyor. ön plana çıkarmışlar kutu üzerinde.

pazar yerlerinde de satışı mevcut galebe krem fiyatlarını pazar yerlerinden incelerseniz indirimli fiyat yakalama şansınız daha yüksek. ayrıca pazar yerlerinde de galebe krem kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

galebe krem ekşi sözlükte araştırdım fakat ürünle alakalı bir konu açılmamış galebe kelimesiyle alakalı bir konu var anlamı da galip kelimesinin çoğuludur yazmışlar. galip gelmek anlamındaymış yani.

sizde yorumlarınızı paylaşın arkadaşlar.