flekosteel kremide flexoptima kremi gibi birbirine benzeyen iki kremdir. kullanıcı yorumlarına bakarak iki kremide değerlendirdim. n11 trendyol gittigidiyor hepsiburada pazar yerlerinde satışları var. flekosteel kremi fiyatları ve flexoptima krem fiyatları birbirinin aynısı olarak görünüyor. kutularıda bariz benzerlikte

flekosteel krem içeriğinde Spongilla özü, Altın hardal özü, Kırmızıbiber yağı, Beyaz çam ve okaliptüs yağı, Zencefil yağı, Tarçın yağı, Mısır ve soya yağı, Kafur yağı gibi bitkisel yağlar mineral vitamin olduğunu yazmışlar.

flexoptima krem içeriğinde Su, Gliserin, Sıvı parafin, Kaprilik / Kaprik trigliserit, Polidimetilsiloksan, Ceteareth-25, Ascorbik asit, Fenoksietanol, Gliserol monostearat, Tetrahydrodife-ruloylmethane, Nane yağı, Kekik yağı, Okaliptus yağı, Biberiye yağı, Kırmızı biber yağı, Magnezyum yağı, Mentol

kullanımıda masaj sırasında sürerek ovalayarak tıpkı diğer masaj kremleriyle aynı benzerlikte.

kremlerin görsellerini aşağıdan görebilirsiniz. ikisi de 75 ml

görsel


görsel


içeriklerinde farklılıklar olsa da iki kremde masaj kremi kullananların yorumları da benzer. dikkatimi çekti ve hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım.ekşi sözlük ve kadınlar kulübünü araştırdım herhangi bir yorum yapılmamış. şikayetvar'da flekosteel krem şikayetlerinde kargo sorunları ve sürülen yerde kızarıklık yapmasıyla alakalı konular açılmış. flexoptima krem şikayet konularında da aynı sorunlar söylenmiş. o yüzden almakta kararsız kaldım. reklamlarda gördüm reklamlarda zaten herşey güzel anlatılıyor. fakat gerçek kullanıcı yorumu bulmakta zorlanıyoruz. hepsiburada'dan sipariş veren kullanıcıların çoğu da sanki acı biber sürmüş gibi yaktığını ama memnun kaldıklarını söylemiş. var mı kullanan?
ben flekosteel kremi eczaneye sordum yoktu bir arkadaşım flexoptima kremi eczanede bulmuş. ben akakçe sitesinden almıştım daha uygun fiyata bulabilirsiniz. zaman zaman indirimler yapılıyor.