fillhage kullanıcı yorumları kullananlar - Bu ne kalabalık?
fillhage içeriğini araştırdım fakat şöyle bir şey yazmışlar içindekiler kısmında 6 farklı yapıda hyalüraonik asit varmış.

bu tarz ürünler kadınların ilgisini çektiği için fillhage kadınlar kulübü kullanıcı yorumları diye de araştırdım henüz herhangi bir konu bulamadım kadınlar külübün de kullananlar oldukça konu açılma ihtimalide olabilir araştırmanızı tavsiye ederim. ayrıca fillhage ekşi sözlük yazarak da ekşi sözlükteki entrylere bakabilirsiniz. son paylaşımlara bakmanızı tavsiye ederim.

paket içerisinde 1 adet dolgu jel ve 1 adet krem bulunuyor bunların ikiside 5 ml.

fillhage fiyatları pazar yerlerinde farklılık gösterebiliyor eğer ki fillhage sipariş verecekseniz indirimli satın almak isterseniz n11, hepsiburada, trendyol gibi siteleri gezmenizi tavsiye ederim.

fillhage nasıl kullanılır da araştırdım fillhage kullanımı şöyle ki;

ürün paketi içerisinde cildinize sürmenize yardımcı olacak bir aplikatör var onunla jeli 0.5m ml alıp cildinize sürüyorsunuz 10 dakika bekleyip masaj yaparak cilde yediriyorsunuz.

fillhage şikayet var mı? şikayetvar sitesinde konusu var mı diye araştırırsanız arkadaşlar güncel verilere ulaşırsınız. şu an için fillhage şikayet yazdığımda kargo ile alakalı problemler çıkıyor yani alacağınız yere dikkat edin satıcı ve alıcıya karşılıklı garanti veren pazar yerlerinden almanızı tavsiye ederim.

ben henüz satın almadım ama bilgi almak isteyen arkadaşlar için yazdım bunları.

sizlere fillhage ürün paketinin resminide paylaşıyorum.

görsel