arkadaşlar feridun kunak detoks çayı diye bir ürün var kullananların yorumlarını merak ediyorum bitki tozu yazıyor 1 kutuda 30 şase bulunuyor. feridun kunak detoks çayı zengin içeriğinde tam olarak Barut Ağacı, Bamya Çiçeği, Biberiye, Chia Tohumu, Kuinoa Tohumu, Açai, Lepidyum, Yeşil Çay, Kuş Burnu, Mate Yaprağı, Funda, Kiraz Sapı, Yeşil Kahve, Limon Otu, Aspır Tohumu, Sandolos Sakızı, Kıtre Zamkı, Tarçın, Matcha bulunuyor.

görsel


Aşağıda kutu görseli ve bardakta bir görseli mevcut. nasıl kullanılır diye de araştırdım. günde 1 kez sıcak su içerisine bir şase döküp karıştırıp içiliyor. Fakat henüz sipariş vermedim çünkü ekşi sözlük ve kadınlar kulübü sitesine de baktım kullananların yorumlarını araştırdım çok fazla bir şey bulamadım. yeni bir ürün olduğu için sanırım.

görsel
feridun kunak detoks çayı kullanıcı yorumlarını okurken içeriği diğer çaylara göre zengin olduğu için tercih eden satın alıp deneyen kişiler olduğunu gördüm. feridun kunak detoks çayı içimi çok yumuşakmış kokusu ve tadıda çok güzelmiş. Bunun yanında şikayetvar sitesinde feridun kunak detoks çayı hakkında şikayete rastlamadım. Ama nereden aldığınıza dikkat edin nerede satılır nereden satın alabilirim diye arattığınız zaman tek bu çayı satan siteler çıkıyor size önerim n11, hepsiburada, trendyol, gittigidiyor gibi pazar yerlerinden sipariş vermeniz.

feridun kunak detoks çayı fiyatının siteden siteye ve satıcıdan satıcıya değişiyor. indirimli olarak almak için pazaryeri sitelerini araştırmanızı veya akakçe cimri gibi sitelerden karşılaştırma yapmanızı öneririm.

feridun kunak detoks çayı eczanelerde bulunur mu? en yakın hangi eczanede olduğu bilinmez size en yakın eczaneye sorabilirsiniz. Eczaneler bazen böyle çayları getirebiliyor depolardan. Fakat bu takviye edici gıdalar kesinlikle ilaç değildir yani eczaneden alırsanız ilaç zannetmeyin :)
feridun kunak detoks çayı kullanım şeklini araştıran arkadaşlar için yazıyorum günde 1 kez sıcak su içerisine bir şase döküp karıştırıp içebilirsiniz. feridun kunak detoks çayını kimler kullanamaz diye araştıranlar için ise herhangi bir rahatsızlığınız ya da hamilelik durumunuz varsa kullanmayın doktorunuza danışın. feridun kunak detoks çayı kullananları araştırıyorsanız trendyol da yorumlara bakarsanız bir çok yorum yazmışlar benim gördüğüm kadarıyla yumuşak içimli olduğunu ve düzenli kullanmanız gerektiğini yazmışlar. Genel olarak kullananların memnun olduğunu okudum tabi ürün hakkında yorum yazmayıp kargo iyiydi yazanlar da çok :)