fatimatin tablet şeklinde bir takviye edici gıdadır. internet reklamlarında gördüm ve kullanıcı yorumlarını araştırdım. yeni bir ürün olduğu için fatimatin hakkında bir yoruma ulaşmak mümkün değil. ancak fatimatin içeriğinde lutein, yaban mersini, zeaksantin, vitaminler ve minerallerin bulunduğunu yazmışlar ayrıca kutusunda 30 kapsül bulunuyor.

takviye edici gıdaları eczanenize danışarak almanızı tavsiye ederim. fatimatin eczanelerde var mı? eczacınıza sorarak bu merakınızı giderebilirsiniz. fatimatin nasıl kullanılır derseniz günde 1-2 tablet şeklinde tavsiye ediliyor.

fatimatin tablet ekşi sözlük ve kadınlar kulübü gibi kullananların yorum yaptığı sitelerde de bulunmuyor. fatimatin hakkında şikayet varda herhangi bir şikayet konusu da açılmamış henüz.

fatimatin fiyatları genelde aynı görüdüğüm kadarıyla yanlız araştırma yapıp uygun fiyatlara bulabilirsiniz. fatimatin tablet fiyatı kapıda ödeme satış yapan sitelerde biraz daha tuzlu oluyor. o yüzden n11, hepsiburada, trendyol, gittigidiyor gibi pazar yerlerinde bir araştırma yapabilirsiniz. fatimatin tablet almadan önce orjinalliği bandrolü ve hologramı hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederim. piyasada ki sahte ürünler yüzünden herkes haklı olarak güvenilir eczanelerden almak istiyor. bu noktada size en yakın eczaneye danışabilirsiniz.