eşkina balık taşı kullanıcı yorumları kullananlar - Bu ne kalabalık?
eşkina balık taşı yorumlarını araştırırken buraya yazayım dedim. kullanıcı yorumlarını en iyi pazar yeri sitelerinden okuyabilirsiniz. diğer sitelerde ki yorumlar aldatmaca olabiliyor. ayrıca ekşi sözlük ve kadınlar kulübünde de gerçek kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. eşkina balık taşı fiyatlarını da pazar yerlerinde fırsat ve indirimli fiyatlardan alabilirsiniz. güvensiz siteleri tercih etmeyin arkadaşlar sadece eşkina balık taşı satan siteler var sipariş sonrası ulaşılamıyor ya da hiç telefon numarası koymamışlar.

lütfen alışverişinizi dikkatli yapın. eşkina balık taşını eczanede soranlar da çok eczanede bulunur mu diye merak ediyorsanız bulunduğunuz yere göre değişiyor.

eşkina balık taşıyla alakalı en fazla araştırdığım bilgi ise nasıl kullanıldığı oldu her yerde yazmışlar fakat ben size kendi uyguladığımı yazacağım.

Öncelikle malzemeden bahsedeyim. eşkina balık taşı nasıl hazırlanır?

4 adet eşkina balık taşı ve cam kavanozu alın.

eşkina balık taşlarını havanda ezin ve cam kavanoza koyun. üzerine de yarım limon suyu ekleyin. karıştırdıktan sonra cam kavanozun kapağını kapatın ve 1 gece buzdolabında bekletin.

eşkina balık taşı nasıl kullanılır?

hazırladığınız karışımı 1 bardak ama büyük bardak olsun su ile beraber için. her kullanımdan sonra 3 gün ara verin.

eşkina balık taşı görselini de sizler için paylaşıyorum.

görsel