dr poin 7 green tablet kullanıcı yorumları kullananlar - Bu ne kalabalık?
Reklamlarda dr. poin 7 green efervesan tablet kullananların yorumlarını dr poin green kullanıcı yorumlarını paylaşmışlar. araştırmak için ekşi sözlük kadınlar kulübü vs. diğer pazar yerlerindeki yorumlara bakayım dedim daha yeni bir ürün olduğu için pek bir yorum bulamadım.

dr poin 7 green tableti içeriğinden dolayı 7 green ismini takmışlar. dr. poin tablet içeriği tam olarak limon havyarı, yeşil çay, moringa, spirulina, aloe vera, ananas, chlorella böyle yazıyor.

dr. poin 7 green tablet kullanımı ise günde 1 adet suda eritilip içilir. bir kutusunda 20 tane olduğu için 1 kutusu 20 günlük kullanım sağlıyor arkadaşlar. ürün yeni çıktığı için dr poin 7 green tablet fiyatları biraz yüksek gibi geldi bana.

ürün fotografını paylaşıyorum aşağıda.

görsel
dr poin 7 green nasıl kullanılır diye araştırırken entry i gördüm sağolun bilgilendirme için.

dr poin 7 green şikayetleri diye araştırdım fakat şikayetvar sitesinde herhangi bir şikayete rastlamadım.
dr poin 7 green içeriği ve içindekilerle alakalı orjinal ürün kutu görselini aşağıda paylaşıyorum.

görsel


dr poin 7 green orjinal olduğu nasıl anlaşılır diye araştırıyorsanız arkadaşlar dr poin 7 green hologramlı bandrollü bir foto buldum yani kutusu şöyle olmalı aşağıda paylaşıyorum sizlerle

görsel


ayrıca yorumlarda tadının ve kokusunun güzel olduğu da yazılmış. Bu özelliğide içimi kolaylaştırıyor olsa gerek :)
dr poin 7 kadınlar kulübü diye arayıp kadınlar kulübü sitesinde ki yorumlara bakayım dedim ama artık yeni ürünlerle alakalı yorum bulmak gerçekten çok zor en fazla yorumu trendyol sitesinde bulabiliyorum birde sitenizi keşfettim burda insanlar yazarsa yazıyor onun dışında hep kargo iyi kargo gelmedi şikayetim var vs. vs. şeyler dr poin 7 kullananların yorumlarını görmek isteriz.