cool tea mangostan çayı kullananlar - Bu ne kalabalık?
cool tea mangostan özlü çayı kullanan var mı? trendyol'da uygun fiyata satılıyor. içeriğini tam olarak araştırdım Mangostan, moringa yaprağı tozu, yulaf çimi tozu, aronya, sandaloz sakızı, kitre zamkı, mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye, yeşilçay, maca kökü tozu, kekreyemiş bulunuyor. kutu olarak 100 gr ve 280 gr iki tipi var. denemek için 100gr tercih edilebilir. uzun süreli kullanım için 280 gr daha ergonomik olur diye düşünüyorum. sabah aç karnına içilmesi tavsiye edilmiş ama cool tea nasıl kullanılır daha fazla bilgi almak için aradığım siteye ulaşamadım. aldığınız yere dikkat edin.
bu cool tea çayının instagram da reklamını çok gördüm kadınlar kulübünde'de konuşulmuş konular vardı kullananların yorumlarını merak ediyorum. ekşi sözlükte cool tea diye bir konu bulunmuyor fakat orda da bu tarz çaylar hakkında çok fazla yorum yapılmış çayın kutusuna baktığımız zaman kaliteli duruyor. ayrıca denemek için uygun fiyata olanıda var. n11, gittigidiyor, hepsiburada her yerde satılıyor.

şikayet var sitesinide araştırım herhangi bir cool tea şikayetine rastlamadım. yanlız yorumları okurken çok fazla cool tea hamileler kullanabilir mi? gebelikte ve emzirme döneminde kullanılır mı sorusuna rastlıyorum kesinlikle kullanmayın hiç bir ürün bu dönemde besin direk bebeğe geçer.

cool tea kullanıcı yorumlarına gerçek yorumlara ulaşmakta zor. hep kargoyla alakalı şöyle iyiydi böyle hızlı geldi vs. kimse de kullandım böyle oldu dememiş.