Hadise'nin marka yüzü olduğu Colastin collagen çekimlerinde Hadise'nin makyajsız çekimleri çok beğenildi. Makyajsız halinide hayranları başarılı buldu. Colastin collagen'in sitesine girdiğimiz de şöyle bir mesaj var. Kolajen tek başına yetmez bunun yanında Elastin'de eklemişler ürüne. 2 farklı tipi var ürünün sıvı likit şeklinde ve toz şase halinde.10.000 mg collagen ve 400 mg elastin'den oluşuyor. cam şişelerde satışa sunulan sıvı şeklinin kullanımı hakkında gün içerisinde istediğiniz zaman tercihen akşamları 1 adet (tek kullanımlık cam şişede) içebilirsiniz denilmiş. collagen içerisinde tip1 ve tip3 collagen bulunuyor. diğer içerikler ise co enzim q10, resveratrol, biotin, hyarulonik asit, glutatyon, alfalipoik asit, selenyum, c vitamini bu şekilde. eczanelerde de bulabileceğiniz söylenmiş. eczane fiyatları da sitesinde ki fiyatlarla aynı olur muhtemelen. 1 kutu içerisinde 14 adet cam şişe Colastin bulunuyor.

görsel
trendyol da gördüm ürünü kullanıcı yorumlarında daha bişey yazılmamış colastin collagen kullananların yaptığı yorumları takip edeceğim paylaşacağım ürün yeni olduğu için daha bir veri oluşmamış.
colastin collageni hadise'yi gördükten sonra merak etmeye başladım araştırdım güzel kaliteli bir ürün. kadınlar kulübü ve ekşi sözlükte herhangi bir konusunu bulamadım. colastin collagen kullanıcı yorumlarını okuyamadım fakat denemek isterim.
colastin collagen elastin fiyatı için mağazalara n11,gittigidiyor vs bakmanızı tavsiye ederim. şöyle bir resmi var hadise ile birlikte :) beğendim ürünü gerçekten. Ürün hakkında herhangi bir şikayet yazısı bulamadım. şikayetvar sitesine bakıyorum genelde colastin collagen şikayet yazınca bir şey çıkmadı. Ürünün tercih edilme sebebi içerisinde elastin olan tek collagen olması.

görsel