cherry stalk powder kiraz sapı tozu kullanıcı yorumları içeriği fiyatı
cherry stalk powder kullanıcı yorumları merak edilen kiraz sapı içeren ek olarak içeriğinde moringa yaprağı tozu, yulaf çimi tozu, aronya, sandaloz sakızı, mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye, yeşil çay, maça kökü tozu, kekreyemiş bulunan bitkisel toz karışım. 1 kutusunda 30 şase bulunmaktaymış. her bir şasesi 10 gr yani toplam 300 gr olan bir ürün. fiyatları değişken kapıda ödeme satan sitelerde daha yüksek fiyatları mevcut. n11 gittigidiyor hepsiburada trendyol pazar yerlerinde daha uygun satış fiyatları var karşılaştırabilirsiniz. resmi satış sitesi adı altında da bir çok sadece tek cherry stalk powder satan siteler var genelde kapıda ödeme satıyorlar.

cherry stalk powder işe yarar mı bilemiyorum kullananlara sormak lazım

kendiniz kiraz sapı çayı da yapabilirsiniz 3 su bardağı suya yaklaşık 50ye yakın kiraz sapını atın kaynatın. kaynadıktan sonra süzün ve çayınız hazır. tabi ki demlik yapmak istemezseniz bir bardak için 10-12 adet kiraz sapını atıp kaynatabilirsiniz bi çay bardağı içebilirsiniz.

bir çok bitkinin tozunun karıştırılması güzel ürünler ortaya çıkarabiliyor pratik bir şekilde kullanıyoruz fakat iyice araştırmadan da alınmıyor malesef