bellomix damla kullanıcı yorumları kulananlar ne dedi? - Bu ne kalabalık?
bellomix damla kullanıcı yorumlarını kadınlar kulübü ve ekşi sözlük sitelerinde de araştırdım arkadaşlar edindiğim bilgileri sizlerle paylaşacağım.

bellomix damla ne işe yarıyor? nerede satılır? arkadaşlar son zamanlarda bellomix damla diye bir damlanın reklamlarını görüyorum.

en son aradığımda trendyol sitesinden bellomix damla fiyatlarını gördüm uygun fiyatlar var birde sadece bu ürüne özel bellomix damla resmi sitesi diye kurulmuş siteler var. o sitelerde bellomix damla fiyatları daha yüksek size tavsiyem pazar yerlerinden araştırmanızdır.

bellomix damla içeriğinde neler var içindekiler nedir diye baktım çörek otu yağı, hindistan cevizi yağı, keten tohumu yağı, nar çekirdeği yağı, aspir yağı, limon kabuğu yağı böyle yazılmış.

bellomix damla nasıl kullanılır? bellomix damla hamileler kullanabilir mi? gibi sorularınız varsa aşağıdaki kullanım talimatını okumanızı tavsiye ederim.

standart 1 su bardağına, 27 damla ilave edilir ve üzerine oda sıcaklığında su eklenir. i̇yice karıştırıldıktan sonra yudum yudum içilmesi tavsiye edilir.

kullanım talimatı :

damla içimi öncesi ve sonrasında hiçbir şey yenilmemesi, içilmemesi tavsiye edilmektedir. su dahi içilmemesi gerekmektedir. günlük muhakkak yudum yudum olacak şekilde 2-3 litre su içilmesi gerekir. 1 yıl içerisinde herhangi bir sebeple ameliyat olanlar, gebeler, kanser tedavisi görenler, beyin, kalp ve damar rahatsızlığı olanlar ile emziren anneler (ilk 6 aydan sonra ve ek gıdaya geçenler hariç ) ve diğer ciddi rahatsızlığı ve hastalığı olanlar için tavsiye edilmemektedir.

birde bellomix damla görselini paylaşayım sizlerle

görsel