apetigen tablet nedir ne işe yarar bilen var mı? arkadaşım instagramda reklamlarla görüp sipariş vermiş. suda eriyen bir tablet eczanelerde var mı diye eczaneye sordum haberi yok böyle bir takviyeden. takviye edici gıda diye geçiyormuş. n11 gittigidiyor gibi pazar yerlerinde de göremedim. ürünün reklamı var ama şikayetvar sitesinde apetigen şikayet konularıda mevcut değil. çok fazla kullanan kullanıcı yorumları yok sanırım. görselini yükleyeyim aranızda kullanan var mı?

görsel
apetigen fiyatları çok pahalı internette kapıda ödeme satıyorlar eczanenin üründen haberi yok. bu fiyatlarla alınmaz. yakında indirime girecekti o zaman apetigen tablet denenebilir. yanlız yurtdışında ki ürünle türkiye'deki ürünün alakası yok. yurtdışında ki görsel aşağıda paylaştım. türkiye'deki apetigen zaten bir üstteki entryde mevcut. apetigen tablet hamile ve emziren anneler kullanamaz bu hatayı sakın yapmayın.

görsel
apetigen gibi ürünlerin tanıtım sitesinden herhangi bir kullanıcı yorumu çıkmıyor olanlarda güvenilmiyor genelde kadınlar kulübü ve ekşi sözlüğe bakıyorum burasıda baktığım yerlerden birisi daha düzenli kullanan olmadığı için kimse bişey dememiş.