7 days detox kullananların yorumlarını merak etiğim internet reklamlarında gördüğüm bir ürün. nedir ne işe yarar bilen var mı? eczane fiyatları daha pahalı oluyor internette n11, hepsiburada, gittigidiyor gibi satış sitelerinde daha uygun fiyatlara bulunuyor. 7 days detoks kullanıcı yorumları daha yeni olduğu için hiç bi yerde yok şikayet konularına da rastlamadım. 7 days detox içeriğinde misket limonu, spirulina, yeşil yapraklar ve cla blunuyormuş. internet reklamından girdiğim sitede sabah ve akşam kullanıldığı ve suya karıştırıp içilebileceği yazılmış. akşamları da yoğurda karıştırıp tüketebilirsiniz yazıyor.

edit: ben 7 days detox satın aldım ve günde 2 yerine günde 1 kullandım. yani 7 gün yerine 14 gün gitti. 7 days detox tadı bitki çayı sevdiğimden dolayı rahatsız olmadan tüketebildim.
instagramdaki sayfasına 7 days detox eczanelerde var mı? diye mesaj gönderdim var olduğunu yazılar bununla ilgili bir de hikaye paylaşmışlar. kısa süreliğine eczanelerde ve trendyol da indirimli diye. 7 days detox eczane fiyatıda şu an indirimliymiş.

7 days detox televizyonda da reklamını görüyorum masumlar apartmanı dizisini sunuyor diye 7 days detox yorumlarını düzenli kullananların objektif değerlendirmesini merak ediyorum açıkcası.
yurt dışında avrupa'da 7 days detox diye arattığımda zaman hep 7 günlük öneriler kalori değerleriyle birlikte yazmışlar. her gün başka bir karışım söylemişler. bu üründe öyle olabilirdi 7 gün boyunca farklı içeriklerle sunabilirlerdi.

7 days detox 7 günlük kullanımda her gün 2 şase kullanılır. şasenin görüntüsüde böyle

görsel


edit: denemek için 7 days detox eczaneye sordum. ellerinde olmadığını depoya soracaklarını söylediler. bunlar takviye edici gıda olarak geçtiği için eczanelerin hepsinde olmayabiliyormuş. siz de internetteki sitelere güvenip almadıysanız eczanenize sorun. 2021 yılında çıkacak 7 days detox gibi daha gelişmiş içerikli ürünleride sordum herhangi bir bilgi vermediler.kutunun üzerinde bandrol hologram olmasına dikkat edin.

7 days detoxun kınaya benzer bir toz hali var. 7 days detox kullananlardan bir ricamda kargo şöyleydi satıcı böyleydi yorumları yapmayın ürün hakkında yorum yaparsanız alacaklar için daha açıklayıcı olur.
7 days detox aç karnına kullanırsanız daha iyi yazılmış. çok fazla satış sitesi var instagramdaki sayfasında da trendyola yönlendirmiş. 7 days detox fiyatları şu an tanıtım fiyatıymış. kullananlar yorum atarsa daha net bilgiler edinebiliriz. güzel bir ürüne benziyor. misket limonu ve spirulina içerdiği için tercih edilen bir ürün sanırım. tadını merak ediyorum. o yüzden kadınlar kulübü ve ekşi sözlükte araştırdım malesef herhangi bir konu bulamadım.

Yurtdışı sitelerde humaira 7 Day Detox Plan diye mor kutulu bir ürün var onunla ilgisi yok sanırım. Bu Türkiye’de üretilmiş yeşil kutu ve 14 şase bulunan bir 7 days detox. İthal ürünleride merak ediyorum açıkcası . İçerik olarak farklı

Bu 7 günlük detokslar hakkında kitapta var keşke onların içeriğine uygun uzmanların önerilerini dikkate alan 7 gün boyunca yazılanları içeren bir ürün olsa daha mantıklı olurdu. Yurtdışı kaynakları çok takip ediyorum. 7 günde detoxla alakalı çaylar hakkında bir kitap okumuştum.

Kapıda ödeme satan sitelerde 7 days detox fiyatı ucuz olmuyor. En uygun 7 days detox fiyatı için araştırma yapmalısınız.
7 days detox görseli aşağıdaki gibi türkiye'deki ürün bu yurtdışında daha farklı ürünler mevcut. bazı siteler resmi satış sitesi yazmış ama öyle bir sitesi yok pazaryerlerinden bulabilir veya eczanenize danışabilirsiniz. şase şeklinde toz bir ürün. 1 kutunun içinde de 14 adet şase bulunuyor kutusunda da yazdığı gibi.

Ayrıca kutusunun üzerinde şeker ve gluten içermediği belirtilmiş. 7 Days detox bandrolüde bulunuyor kutusunda. yanlız bu 7 days detox orjinal olduğuna güvenemeyip araştırma yapanlar 7 days detox resmi sitesi resmi satış sitesi yazıp araştırıyorlar. çıkan sitelere girip almaya çalışıyorlar sitede numara yok :) arkadaşlar güvenilir yerden almak istiyorsanız pazar yerlerine güvenilir sitelere bakın sadece bu ürün için hazırlanmış siteleri resmi sitesi zannetmeyin.

görsel
7 days detox içeriğinde ki yeşil yapraklar kısmını çözemedim ne yaprağı var acaba?

7 days detox adında anlaşılacağı gibi 7 günlük kullanım sağlıyor 1 kutusu. sabah akşam kullanıldığı için 14 şase 7 günde bitiyor. fakat 7 günlük te olsa kullanmaya değer diye yorum atmışlar. böyle düzenli kullandığınız zaman 4 kutu 28 gün gider. yani 1 aylık kullanacaksanız en azından 4 kutu almalısınız. 2 gün es verseniz tekrar bir 4 kutu daha fiyatı mecburen uygun olması lazım
7 day detox diet plan diye aratırsanız yabancı sitelerde bir çok öneri çıkıyor. Ayrıca herhangi bir rahatsızlığınız veya hamile, emzirme durumunuz varsa 7 days detox kullanmayınız.

Çok fazla reklamlarını görür oldum bu ürünün. Sefirin Kızı dizisine de sponsor reklam vermişler. resmi sitesi yazan siteler var ama resmi sitesi değil sipariş vermeden önce araştırmanızı iyi yapın. 7 Days Detox Spirulina diye içeriğinde spirulina'yı araştırmışlar. ayrıca cla da içeren bir takviye. spirulina hakkında ekşi sözlükte çok entry girilmiş spirulina toz spirulina kapsül spirulina tablet şeklinde internette araştırma yaparsanız çok fazla takviye edici gıda bulabilirsiniz. eğer ki tuz tüketmemeniz gerekiyorsa hekiminize danışmadan kullanmayın spirulina.
7 days detox trendyol'da satın alanlar kullananların yorumlarında tadının kötü olduğunu yazmışlar.

Biriside 7 days detox içeriğinde bulunan yeşil yapraklar neler diye sormuş ben size kutunun üzerinden bilgi aktarayım.

7 days detox içindekiler rezene, funda, biberiye, sinameki, spirulina, konjuge linoleik asit (CLA), Yeşil çay ekstresi, Lime (Misket limonu) ekstresi bulunuyor.

ayrıca 7 days detox 1 şase içeriğinde bulunan spirulina 350 mg. CLA 50 mg. Yeşil Çay ekstresi 50mg. Lime Ekstresi 50 mg. olarak belirtilmiş.
7 days detox ilk şaseyi açtım yeşil kına gibi bir formu var. instagram sayfasında yazıldığı kadar 7 days detox tadı ve kokusu güzel diyemem ama içilebilir yani çok rahatsız olacağınız bir tadı da yok. ben arkadaşlarımdan duydum merak ettim aldım iş yerinde kullanan arkadaşımın yorumu olumluydu. içeriğinde ki sinameki tadı benim hoşuma gitmediği için böyle yorumda bulunmuş olabilirim. kişiye göre değişir tabi ki. ayrıca içeriğinde spirulina var ben ek takviye edici gıdalarla alıyordum spirulina 7 days detox içerisinde olması beni ek olarak almaktan da kurtardı.
Yorumlara birisi 7 days detox sabah içtim 10 dk sonra karnımdan sesler gelmeye başladı yazmış içeriğinde ki sinameki çalıştırıyor sanırım. tadını beğenmeyenler beğenenlerden daha çok ama içerken direk yutarsanız tadını almazsınız. evde kendinizin hazırladığı bu tarz karışımlarda zaten tadı şahane olmuyor. 7 days detoxu suyla için yazmışlar ama suda erimiyor diyenleri okudum yoğurtla yemek daha mantıklı gibi. 7 days detox kadınlar kulübü aramalarım da orada herhangi bir konu açılmadığını gördüm yorumları diğer pazar yerlerinden ve buradan inceleyebilirsiniz.

son zamanlarda genele 7 days detox alana maske hediye ediyorlar. bir yorumda metabolizma hızlandığından dolayı tuvalet ihtiyacım çok oldu yazmışlar. sabah ve akşam tüketmek yerine günde 1 defa ve dışarda olmadığınız zamanlar tüketin yazmışlar. yeşillik tüketmeyi seviyorsanız tadının hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Spirulina dan dolayı birazda yosun tadı mevcutmuş. yoğurtla beraber 7 days detox yiyen ve öneren de çok kullananlar arasında.